سانترال

امروزه تلفن یکی از اصلی ترین و بدیهی ترین اجزاء یک سازمان،‌ شرکت و از همه مهمتر کسب و کار است. در تمام کشورهای پیشرفته دنیا و تمام سازمان های بزرگ و کوچکی که با سرعت بسیار زیاد در زمینه کاری خود درحال پیشرفت هستند، تلفن و مراکز تلفن اهمیت خود را به طور کامل در این روند رو به رشد ایفاء می نماید.
شاید کلمه تلفن به صورت تنها، دیگر برای این قبیل مراکز و سیستم ها که امروزه نیز با شتاب زیادی در عرصه تکنولوژی و مخابرات درحال پیشرفت هستند کلمه ناقصی باشد زیرا دیگر از یک مرکز تلفن بسیار ساده که در قدیم از آن ها به عنوان تنها یک پخش کننده تماس استفاده می شود بسیار فراتر رفته اند.

تکنولوژی VOIP (Voice Over IP) را می توان انقلابی در عرصه مخابرات جهان در قرن ۲۱ نامید. تغییر کامل در تکنولوژی های پایه مخابراتی و همچنین رشد سریع در ارائه امکانات و خدمات جدید روی این قبیل سیستم ها به واقع یک تحول تاریخی در عرصه مخابرات و علی الخصوص سیستم ها و مراکز تلفنی بود.

همزمان با گسترش استفاده از شبکه های محلی و پس از آن اینترنت و افزایش پهنای باند دریافتی توسط مشترکین،  ایده استفاده از این بستر و تجهیزات برای انتقال صدا و تصویر نیز باعث ابداع و رشد سریع تکنولوژی VOIP و به دنبال آن IP PBX گردید.

مزایای استفاده از فناوری VoIP

فناوری VoIP همچنین می تواند در مواردی ارزان تر از سیستم تلفن دیجیتال و یا آنالوگ باشد. علیرغم این مزایا، سیستم های ویپ به عنوان یک فناوری نوین به دانش فنی برای طراحی مناسب سیستم احتیاج دارند.

با توجه به تخصص شرکت پیشگامان گسترش شبکه قدیر و تجربیات ارزنده ای که توسط کارشناسان و مدیران شرکت کسب شده است خدمات مناسب و با کیفیتی در امر طراحی، نصب و راه اندازی و نگهداری و پشتیبانی از مراکز و خطوط تلفنی را ارائه خواهیم نمود.

  • امکانات تلفنی فراوان
  • امکان استفاده از نرم افزار تلفنی
  • جا به جایی راحت کاربران
  • ارزان تر بودن تماس های راه دور
  • امنیت بالاتر
  • گسترش و توسعه راحت تر
  • سهولت مانیتورینگ

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید

اسکرول به بالا